/
reklamní
agentura

/
Employer branding

Staňte se s naší pomocí atraktivním zaměstnavatelem, který nemá nouzi ani o ty největší talenty! Zlepšíme vaši pozici na trhu práce. Pomůžeme vám efektivně komunikovat se zaměstnanci i potenciálními kandidáty na volná místa. Připravíme k tomu vhodnou strategii, nastavíme procesní postup a zajistíme důsledný přístup ke všem činnostem.

/
Public relations

Zlepšete image a s ní také obchodní výsledky! Vhodně zvolenou PR kampaní se postaráme o pozitivní vnímání vaší organizace. Zapracujeme na vztazích s veřejností. Do propagace zapojíme média. Vaši značku zviditelníme a podpoříme její prodej.

/
Sociální sítě

Najděte své fanoušky ve virtuálním prostoru a přesvědčte je pro svůj byznys! Připravíme k tomu vhodný postup. Poradíme, jak si lze cestu k cílové skupině na sociálních sítích usnadnit. Kompletně se o vaši prezentaci postaráme.

/
Výkonnostní reklama

Pusťte se s námi do online marketingu a podpořte svůj prodej prostřednictvím internetu! Zajistíme vám efektivní internetovou reklamu. Posílíme vaši propagaci prostřednictvím PPC kampaní, optimalizací pro vyhledávače (SEO) a dalších marketingových nástrojů.

/
Grafika, foto, video

Přitáhněte k sobě pozornost díky poutavé grafice, fotografiím a videím! Naši kreativci pro vás navrhnou dokonalý vizuál, sladěný se značkou. Vymyslíme k němu nezapomenutelný příběh, sjednotíme styl prezentace. Vytvoříme kompletní design, který udělá dojem.

/
Eventy

Vyvolejte emoce a zapůsobte neobvyklým zážitkem! Umožníme vám to díky speciálním akcím. Vymyslíme i zorganizujeme eventy, díky nimž se zviditelníte. Připravíme zábavné firemní večírky. Postaráme se o vyhledávané sezónní akce pro širokou veřejnost.

/ Klienti

/ Reference

/ Kontakt

Čekáme na váš příběh...
  Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti 7Agency k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce ZOOU.

  Jednatel

  David Kovařík
  +420 724 262 554
  david.kovarik@7agency.cz

  Adresa

  sídlo:
  Šípková 235,
  Adamov, 373 71

  Fakturační údaje

  IČO: 06133606,
  DIČ: CZ 06133606
  BÚ: 49602002/5500 Raiffeisen BANK

  *Tým je složený z externích odborníků